0 0
Sallatë kapreze

Sallatë kapreze

Cuisine:

  Një sallatë e fresket me shumë shije

  Ingredients

  Directions

  Share

  Domaten priteni në feta gjithashtu prisni në feta dhe mozzarellan, vendoseni në një pjatë të alternuara me njëra tjetrën, Kriposini, shtoni vaj ulliri, hudhër të njomë dhe fleta borziloku.

  Shërbejeni me feta buke të thekur me vaj dhe rigon.

   

  (Visited 1 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Recipe Reviews

  There are no reviews for this recipe yet, use a form below to write your review
  previous
  Gjellë me thjerza dhe spinaq
  next
  Qofte me krem
  • 1 Views
  • Serves 1
  • Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  1 Mozzarella
  1 Domate
  1 Hudhër e njomë
  1 Vaj ulliri
  Sa mjaftonë Kripë
  Disa gjethe Borzilok

  Bookmark this recipe

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  previous
  Gjellë me thjerza dhe spinaq
  next
  Qofte me krem