0 0
Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg

Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg

Për një mëngjes plot shije, vlera të mira ushqyese, sot po ju shkruaj këtë recete të shpejtë. Unë e bëra me kos soja, ju mund të përdorni kosin e lopës, deles ose dhis.

Ingredients

Directions

Share

Për ta pasur gati në mëngjes mund ta bëni dhe një natë para dhe ta ruani në frigorifer.

Mjaftonë të përzjeni kosin me tërshërën, farat mikse, dhe kokrrat e shegës.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Vlersoni Receten
1
2
3
4
5
Vlerso
     
Anullo

Vlersoni Receten

Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg
Vleresimi Mesatar:  
 0 Vleresime

Recipe Reviews

There are no reviews for this recipe yet, use a form below to write your review
previous
Brusketa me djathё dhie dhe spinaq tё tiganisur
next
Ëndrrat arabe – Qiqra me shije arabe
  • 1 Views
  • 5 minuta
  • Serves 1
  • Easy

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Ingredients

Adjust Servings:
1 gotë Kos soje
2 lugë Tërshër
1 lugë Kokrra Shege
1 lugë Fara Mikse

Bookmark this recipe

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

previous
Brusketa me djathё dhie dhe spinaq tё tiganisur
next
Ëndrrat arabe – Qiqra me shije arabe