0 0
Brusketa me salmon të tymosur dhe rukola

Brusketa me salmon të tymosur dhe rukola

Imagjinoni i veten tuaj një të shtunë mbrëma me një gotë Rosè duke shjiuar këto brusketa.... super kalorike por tejet të shijshme, Fundja një ditë në javë na lejohet të hamë siç duam duke më premtuar që nesër të paktën një shëtitje të gjatë do ta bëni ;)

Ingredients

Directions

Share

Vendosni bukën të theket dhe kur të jete gati hiqeni dhe fërkojeni me një thelpi hudhër, vendosni sipër saj disa gjethe rukola, pak salmon të tymosur, copëza gorgonzole, pak piper rozë dhe nje fije vaj ullir.

Shërbejeni.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

Recipe Reviews

There are no reviews for this recipe yet, use a form below to write your review
previous
Pizza me miell integral
next
Fileto pule me kërpudha kremoze
  • 1 Views
  • 10 minuta
  • Serves 2
  • Easy

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Ingredients

Adjust Servings:
4 Feta buke integrale
250 gram Salmon i tymosur
Pak Vaj ulliri
Një dorë Rukola
Disa kokrra Piper rozë
1 thelpi Hudhra
Pak Gorgonzola Pikante

Bookmark this recipe

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

previous
Pizza me miell integral
next
Fileto pule me kërpudha kremoze