1 0
Krepa integral të kripur

Ndajeni në rrjetin tuaj social:

Ose thjesht mund ta kopjoni dhe ndani këtë url

Përbërësit

Rregullo Servirjen:
3 Vezë
250 gr Miell integral
40 gr. Gjalpë
500 ml Qumësht
Pak Kripë
2 lugë Parmixhano i grirë

Ruaje kete recete

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Krepa integral të kripur

Krepa super të shijshëm

  • Servirja
  • E lehtë

Përbërësit

Udhëzimet

Ndani

Për përgatitjen e krepave ndiqni këtë recetë


Pasi keni pjekur petë krepi, lyjini me djathë philadephia, mbusheni me proshut të pjekur derri ose gjeldeti, fletëza djathi parmixhano dhe spinaq gjethe vogël. Disa të tjerë  unë i mbusha me sallam dhe një salcë pikante. Ju sigurisht që mund ti mbushni me ç’te keni më dëshirë.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Rishikimet e recetave

Nuk ka ende komente për këtë recetë, përdorni një formë më poshtë për të shkruar vlerësimin tuaj
para
Makarona bizelesh pa gluten me patëllxhan dhe domate
pas
Bërxolla kremoze me asparag
para
Makarona bizelesh pa gluten me patëllxhan dhe domate
pas
Bërxolla kremoze me asparag

Shtoni komentin tuaj