Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg

Ndajeni në rrjetin tuaj social:

Ose thjesht mund ta kopjoni dhe ndani këtë url

Përbërësit

Rregullo Servirjen:
1 gotë Kos soje
2 lugë Tërshër
1 lugë Kokrra Shege
1 lugë Fara Mikse

Ruaje kete recete

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg

Për një mëngjes plot shije, vlera të mira ushqyese, sot po ju shkruaj këtë recete të shpejtë. Unë e bëra me kos soja, ju mund të përdorni kosin e lopës, deles ose dhis.

  • 5 minuta
  • Servirja
  • E lehtë

Përbërësit

Udhëzimet

Ndani

Për ta pasur gati në mëngjes mund ta bëni dhe një natë para dhe ta ruani në frigorifer.

Mjaftonë të përzjeni kosin me tërshërën, farat mikse, dhe kokrrat e shegës.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kos me tërsher, fara mikse dhe sheg
Average rating:  
 0 reviews
blank

Rishikimet e recetave

Nuk ka ende komente për këtë recetë, përdorni një formë më poshtë për të shkruar vlerësimin tuaj
blank
para
Brusketa me djathё dhie dhe spinaq tё tiganisur
blank
pas
Ëndrrat arabe – Qiqra me shije arabe
blank
para
Brusketa me djathё dhie dhe spinaq tё tiganisur
blank
pas
Ëndrrat arabe – Qiqra me shije arabe

Shtoni komentin tuaj