Të Dielave

2000 ALL

Çdo shtëpi ka aromën e saj, tipike, të veçantë, që e dallon nga çdo shtëpi tjetër. Ka aromën e bukës që piqet, parfumit  tuaj të çdo dite, ka aromën e preferuar, kafesë së fortë të mëngjesit, qumështit  të fëmijës që ngrohet. Ka aromën e tortës me mollë, kanellës në kosin me tërshërë.

Ka aromën tuaj, të mamit, bashkëshortit, gjyshes, fëmijës së sapolindur. Aromën që ju do ta njihni kudo por s’do ta gjeni në asnjë vend, sepse çdo shtëpi ka aromën e së dielës….aromën që ju kujton fëmijërinë, familjen, ngrohtësinë. Aromën që ta njeh shpirti.

#tëdielave

100 stok

SKU: AA0001-1 Kategori:

Informacion shtesë

Peshë 1001-2000 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.